SIKÇA SORULAN SORULAR


Rezervasyon nasıl yapabilirim ?

Rezervasyonu internet sitemizin rezervasyon bölümünden direkt olarak yapabileceğiniz gibi iletişim numaramızı arayarak da villalarımızda yerinizi ayırtabilirsiniz.

 

Fiyatlara neler dahildir ?

Fiyatlar sadece konaklama fiyatları olup ; elektrik , su , tüp , internet , bahçe kullanımı , havuz kullanımı gibi hizmetler dahildir.

 

Temizlik ücretli midir ? 

Villalar siz değerli misafirlerimize temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Konakladığınız süre içerisinde temizlik talebiniz olması durumunda temizlik ücreti 200 TL'dir.

 

Wifi mevcut mu ?

7/24 ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğiniz wi-fi hizmetimiz mevcuttur.

 

Villaya giriş çıkış saatleri nasıldır ?

Aksi belirtilmediği sürece villalara girişler 16.00 itibariyle başlamaktadır. Çıkış saati ise 11.00'dir.

 

Villaya evcil hayvan kabul ediyor musunuz ?

Hayvanları çok sevmemizle beraber maalesef siz değerli misafirlerimizin hijyeni ve sağlığı açısından minik dostlarınızı villalarımıza kabul edememekteyiz.

 

Villaya gelirken ne getirmeliyiz ?

Villalarımızda tatiliniz boyunca ihtiyaç duyacağınız saç kurutma makinesi, mutfak araç ve gereçleri, havlu gibi birçok eşya mevcuttur. Ancak bu eşyaların villa dışına çıkarılması yasak olduğu için terlik, plaj havlusu vs gibi özel eşyalarınızı yanınızda getirmenizi rica ederiz.

 

Havuzun bakımı nasıl yapılmaktadır ?

Havuzun bakımı görevliler tarafından sabah 07.00 - 07.30 saatlerinde yapılmaktadır. Temizlik için çeşitli kimyasallar kullanıldığı için temizlik sonrası havuza 3 saat girilmemesi tavsiye edilir. Sağlığınız açısından havuzun daha temiz kalması için havuza kirli, aşırı kremlenmiş şekilde girilmemesi tavsiye edilir.

 

Rezervasyonumda iptal veya değişiklik nasıl yaparım ?

Giriş tarihinizden 15 gün öncesine kadar ücretsiz bir şekilde iptal/iade veya rezervasyonda değişiklik yapabilirsiniz. Bunun için rezervasyon ekibimizle iletişim kurmanız yeterlidir.

 

Havuz kullanımı kişiye özel mi ?

500 m2'lik bahçe alanımızın içinde 2-4-8 kişilik olmak üzere birbirinden bağımsız 3 ayrı villamız mevcuttur ve havuz kullanımı 3 villa için ortak kullanımdır. Havuz yerine gölde yüzmeyi tercih edebileceğiniz gibi 3 villanın birden rezerve edilmesi durumunda havuz sadece size özel olacaktır.

 

Gölde yüzülebiliyor mu ?

Yüzmeyi iyi seviyede bilmeyen misafirlerimize tavsiye etmemek ile beraber gölde dilediğiniz gibi yüzebilirsiniz ve plajımızda gölün keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Özel plajınız mevcut mu ?

Evet , sadece siz değerli misafirlerimizin kullanımına açık özel plaj alanımız mevcuttur.